Общинска избирателна комисия Баните
РЕШЕНИЕ
№ 38
Баните, 28.09.2019
ОТНОСНО: Назначаване на членовете и ръководствата на Секционните избирателни комисии в община Баните, област Смолян за произвеждане на изборите за общински съветници и кметове на 27.10.2019 г.
В ОИК е постъпило писмо с изх.№ Д-4960/25.09.2019 г. от кмета на община Баните, област Смолян, с предложение за състав и ръководства на СИК. Предложението е съобразено с Решение № 1029-МИ/ 10.09.2019 г. на ЦИК и Методическите указания към него.
Представени са всички изискуеми документи по чл.91, ал.8 от ИК.
Консултациите са проведени при спазване на изискванията по чл.92 от ИК. В консултацията са участвали представители на парламентарно представените партии и коалиции и на коалицията, която има членове в Европейския парламент, съгласно Решение № 600-МИ/ 09.08.2019 г на ЦИК.
Налице е постигнато съгласие между участниците в консултациите по отношение на назначаване на членовете и ръководствата на Секционните избирателни комисии в община Баните, област Смолян за изборите за общински съветници и кметове на 27.10.2019 г.
Протоколът от проведената консултация на 18.09.2019 г. е подписан без особени мнения и възражения.
На основание чл.87, ал.1, т.5 от ИК, и във връзка с писмо с изх.№ Д-4960/25.09.2019 г. на Кмета на Община Баните № ОИК-Баните
РЕШИ:
Назначава членовете и ръководствата на Секционните Избирателни Комисии в община Баните, област Смолян, за призвеждане на изборите за общински съветници и кметове на 27.10.2019 г., както следва:
№ |
Секция № |
Населено място на секцията |
Име, презиме и фамилия |
Длъжност в СИК |
1 |
210200001 |
с. Баните |
Красимир Янков Пашов |
Председател |
2 |
210200001 |
с. Баните |
Софка Атанасова Руженова |
Зам.-председател |
3 |
220200001 |
с. Баните |
Бойка Латева Козарева |
Секретар |
4 |
210200001 |
с. Баните |
Ганка Йовчева Башева |
Член |
5 |
210200001 |
с. Баните |
Анна Сашова Кавалджиева |
Член |
6 |
211200001 |
с. Баните |
Борис Кубратов Ботев |
Член |
7 |
210200001 |
с. Баните |
Митко Радков Каров |
Член |
8 |
210200001 |
с. Баните |
Диана Руменова Кирова |
Член |
9 |
210200001 |
с. Баните |
Венелин Стефанов Габеров |
Член |
10 |
210200002 |
с. Баните |
Минчо Стефанов Кавалджиев |
Председател |
11 |
210200002 |
с. Баните |
Бойка Найденова Колачева |
Зам. Председател |
12 |
210200002 |
с. Баните |
Сийка Латева Станчева |
Секретар |
13 |
210200002 |
с. Баните |
Митко Тасков Кехайов |
Член |
14 |
210200002 |
с. Баните |
Мария Димитрова Кехайова |
Член |
15 |
210200002 |
с. Баните |
Милко Янев Мирчев |
Член |
16 |
210200002 |
с. Баните |
Стефан Занков Руженов |
Член |
17 |
210200003 |
с. Оряховец |
Биляна Рашкова Кючукова |
Председател |
18 |
210200003 |
с. Оряховец |
Павлина Красимирова Местанова |
Зам. Председател |
19 |
210200003 |
с. Оряховец |
Маргарита Росенова Златева |
Секретар |
20 |
210200003 |
с. Оряховец |
Анета Илчева Каменова |
Член |
21 |
210200003 |
с. Оряховец |
Росица Иванова Маргаритова |
Член |
22 |
211200003 |
с. Оряховец |
Венцислав Златков Киров |
Член |
23 |
210200003 |
с. Оряховец |
Валентина Кирилова Манчева |
Член |
24 |
210200004 |
с. Вишнево |
Ралица Веселинова Нардова |
Председател |
25 |
210200004 |
с. Вишнево |
Митко Радков Гаджев |
Зам. Председател |
26 |
210200004 |
с. Вишнево |
Снежана Радкова Димитрова |
Секретар |
27 |
210200004 |
с. Вишнево |
Даринка Жекова Алджикова |
Член |
28 |
210200004 |
с. Вишнево |
Живко Росенов Нардов |
Член |
29 |
210200004 |
с. Вишнево |
Радко Каменов Сурчев |
Член |
30 |
210200004 |
с. Вишнево |
Катя Босилкова Димитрова |
Член |
31 |
210200005 |
с. Гълъбово |
Малинка Симеонова Атанасова |
Председател |
32 |
210200005 |
с. Гълъбово |
Пламен Асенов Джинов |
Зам. Председател |
33 |
210200005 |
с. Гълъбово |
Невена Димитрова Асенова |
Секретар |
34 |
210200005 |
с. Гълъбово |
Севда Радкова Кирова |
Член |
35 |
210200005 |
с. Гълъбово |
Снежана Димитрова Димитрова |
Член |
36 |
210200005 |
с. Гълъбово |
Митко Илиев Янчев |
Член |
37 |
210200005 |
с. Гълъбово |
Емилия Асенова Солакова |
Член |
38 |
210200006 |
с. Траве |
Чавдар Фиданчев Делчев |
Председател |
39 |
210200006 |
с. Траве |
Пламен Димитров Безергянов |
Зам. Председател |
40 |
210200006 |
с. Траве |
Сергей Малинов Козарев |
Секретар |
41 |
210200006 |
с. Траве |
Йовко Малинов Ясенов |
Член |
42 |
210200006 |
с. Траве |
Деан Стефанов Кичуков |
Член |
43 |
210200007 |
с. Дрянка |
Людмила Анатолиева Манолова |
Председател |
44 |
210200007 |
с. Дрянка |
Виолета Асенова Кискинова |
Зам. Председател |
45 |
210200007 |
с. Дрянка |
Фиданка Таскова Кискинова |
Секретар |
46 |
210200007 |
с. Дрянка |
Александър Здравков Бърчинков |
Член |
47 |
210200007 |
с. Дрянка |
София Карамфилова Кадиева |
Член |
48 |
210200007 |
с. Дрянка |
Росен Владимиров Илиев |
Член |
49 |
210200007 |
с. Дрянка |
Красимир Велев Кискинов |
Член |
50 |
210200008 |
с. Малка Арда |
Митко Живков Петров |
Председател |
51 |
210200008 |
с. Малка Арда |
Христо Стефанов Черкезов |
Зам. Председател |
52 |
210200008 |
с. Малка Арда |
Росица Асенова Патева |
Секретар |
53 |
210200008 |
с. Малка Арда |
Снежана Ангелова Жекова |
Член |
54 |
210200008 |
с. Малка Арда |
Албена Радкова Блатева |
Член |
55 |
210200008 |
с. Малка Арда |
Златка Димитрова Блатева |
Член |
56 |
210200008 |
с. Малка Арда |
Митко Асенов Димитров |
Член |
57 |
210200009 |
с. Кръстатица |
Венко Асенов Пашев |
Председател |
58 |
210200009 |
с. Кръстатица |
Росица Радоева Токучева |
Зам. Председател |
59 |
210200009 |
с. Кръстатица |
Софка Николова Чолакова |
Секретар |
60 |
210200009 |
с. Кръстатица |
Сергей Здравков Момчев |
Член |
61 |
210200009 |
с. Кръстатица |
Стефан Асенов Маринов |
Член |
62 |
210200010 |
с. Давидково |
Зинаида Илиева Красимирова |
Председател |
63 |
210200010 |
с. Давидково |
Лиляна Бенчева Мутафчиева |
Зам. Председател |
64 |
210200010 |
с. Давидково |
Надя Малинова Каменова |
Секретар |
65 |
210200010 |
с. Давидково |
Росен Карамфилов Суров |
Член |
66 |
210200010 |
с. Давидково |
Теменужка Миленова Серафимова |
Член |
67 |
210200010 |
с. Давидково |
Фани Кирилова Колачева |
Член |
68 |
210200010 |
с. Давидково |
Зорка Здравкова Митева |
Член |
69 |
210200011 |
с. Давидково |
Елка Бисерова Ашикова |
Председател |
70 |
210200011 |
с. Давидково |
Наталия Веселинова Шокова |
Зам. Председател |
71 |
210200011 |
с. Давидково |
Александър Бенчев Сариев |
Секретар |
72 |
210200011 |
с. Давидково |
Здравка Боянова Кокалова |
Член |
73 |
210200011 |
с. Давидково |
Анелия Асенова Шокова |
Член |
74 |
210200011 |
с. Давидково |
Найден Николов Карталов |
Член |
75 |
210200011 |
с. Давидково |
Веска Асенова Соколова |
Член |
76 |
210200012 |
с. Стърница |
Сийка Бисерова Солакова |
Председател |
77 |
210200012 |
с. Стърница |
Стефан Сашов Конаров |
Зам. Председател |
78 |
210200012 |
с. Стърница |
Красимира Георгиева Илиева |
Секретар |
79 |
210200012 |
с. Стърница |
Митко Борков Радушев |
Член |
80 |
210200012 |
с. Стърница |
Росица Станчева Мочукова |
Член |
81 |
210200012 |
с. Стърница |
Емил Живков Александров |
Член |
82 |
210200012 |
с. Стърница |
Галина Милкова Димитрова |
Член |
83 |
210200013 |
с. Босилково |
Илия Асенов Чукаров |
Председател |
84 |
210200013 |
с. Босилково |
Татяна Миткова Хаджиева |
Зам. Председател |
85 |
210200013 |
с. Босилково |
Марин Събев Гаджалов |
Секретар |
86 |
210200013 |
с. Босилково |
Софка Асенова Младенова |
Член |
87 |
210200013 |
с. Босилково |
Пламен Босилков Солаков |
Член |
88 |
210200014 |
с. Загражден |
Мирослав Асенов Димитров |
Председател |
89 |
210200014 |
с. Загражден |
Лидия Валентинова Бойчева |
Зам. Председател |
90 |
210200014 |
с. Загражден |
Фанка Альошева Киркова |
Секретар |
91 |
210200014 |
с. Загражден |
Саша Красимирова Чонева |
Член |
92 |
210200014 |
с. Загражден |
Любка Живкова Хаджиева |
Член |
93 |
210200014 |
с. Загражден |
Мария Василева Цонина |
Член |
94 |
210200014 |
с. Загражден |
Мара Стоянова Чонева |
Член |
95 |
210200015 |
с. Глогино |
Невен Сашев Кискинов |
Председател |
96 |
210200015 |
с. Глогино |
Диляна Димитрова Бенчева |
Зам. Председател |
97 |
210200015 |
с. Глогино |
Пламен Бойчев Шопов |
Секретар |
98 |
210200015 |
с. Глогино |
Катя Минчева Плахова |
Член |
99 |
210200015 |
с. Глогино |
Сергей Руменов Аладжов |
Член |
100 |
210200016 |
с. Вълчан дол |
Юлия Стоянова Иванова |
Председател |
101 |
210200016 |
с. Вълчан дол |
Игор Асенов Гайдаров |
Зам. Председател |
102 |
210200016 |
с. Вълчан дол |
Минчо Любчев Топузов |
Секретар |
103 |
210200016 |
с. Вълчан дол |
Асен Димитров Вълчанов |
Член |
104 |
210200016 |
с. Вълчан дол |
Глория Пламенова Солакова |
Член |
|
Решението може да се оспори пред Централна избирателна комисия в тридневен срок от обявяването му.
ПРЕДСЕДАТЕЛ:…………………………
/Митко Огнянов/
СЕКРЕТАР: …………………………
/Искра Маджарова/
Председател: Митко Митев Огнянов
Секретар: Искра Алекова Маджарова
* Публикувано на 28.09.2019 в 17:11 часа
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
относно: Предсрочно прекратяване на пълномощията на Милен Дафинов Белчев – Кмет на Община Баните
относно: Частични избори за Общински кмет
относно: Отпадане на избран общински съветник и обявяване за общински съветник следващия в съответната листа кандидат